

На очах у людей
У Рівному на ринку чоловіка вдарили ножем у живіт. Інцидент стався напередодні в обідню пору на вулиці Шевченка. Невідомий чоловік на очах у людей вдарив ножем 42-річного квасилівчанина. Очевидці відразу викликали поліцейських, розповідає прес-офіцер Нацполіції у Рівненській області Ольга Ангелова:
Поліцейські на місці події з’ясували, що о 12.20 при вході на територію продуктового ринку на вулиці Шевченка між 42-річним жителем селища Квасилів та невстановленим поки молодим чоловіком раптово виник конфлікт, під час якого невідомий ножем вдарив квасилівчанина.
Чоловіка з проникаючим пораненням черевної порожнини госпіталізували до Рівненської обласної лікарні. За фактом умисного нанесення тяжких тілесних ушкоджень правоохоронці розпочали досудове розслідування. Зловмисника наразі розшукують.
Радіо Трек: НОВИНИ
В Україні виводять з обігу банкноту у 200 гривень: на що її замінять?
Вчені назвали найкрасивіше жіноче ім’я: воно популярне в Україні
Ваша доля залежить від години народження: о котрій на світ з’являються справжні щасливці?
У Рівному народилися унікальні хлопчики-двійнята
Ось як українців дурять у магазинах: на що звернути увагу у чеку
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415