На Рівненському полігоні триває пожежа

У лісовому масиві поблизу селища Три Копці триває пожежа на площі в один гектар, що спричиняє значне задимлення в районі Рівненського загальновійськового полігону

На місці ліквідації загорань працюють 40 лісників та 10 працівників Держслужби з надзвичайних ситуацій. Також залучено 5 лісничих авто і 2 пожежних, повідомляє прес-служба оперативного комендування «Захід».

Згідно з наданою інформацією, на полігоні спостерігається тління очерету на заболоченій місцевості на межі полігону та земель селищної ради. Відкритих джерел загоряння наразі не простежується.

Особовий склад і техніка перебувають в безпеці. На території полігону виставлено пости спостереження. Ситуація тримається під контролем. Спільно з працівниками ДСНС організовано взаємодію щодо моніторингу ситуації та реагування у разі необхідності. В резерві чергують пожежні команди та техніка. 

Нагадаємо, що тління чагарників поблизу полігону триває з минулого тижня.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень