На Рівненській АЕС вшанували пам'ять жертв Голодомору

Запалили свічі та помолилися

Працівники Рівненській АЕС вшанували жертв Голодомору.

На підприємстві приспустили національні прапори, а на пристанційній площі у новозбудованій каплиці відправили панахиду. Жертв голодоморів також вшанували онлайн.  

Вшанування Дня пам'яті жертв голодоморів провели онлайн через карантин.

Ми намагалися донести до слухача гомін усього змордованого народу України, невпинний жаль за гіркою історією нації, –  розповіла художня керівниця Палацу культури РАЕС Оксана Федоренко.

Заступниця голови Первинної профспілкової організації РАЕС Тетяна Васильєва розповіла, що Голодомор не оминув і родини рівненських атомників:

Голодомор 1932-1933 років страшною хвилею прокотився моєю родиною та сім’ями інших рівненських атомників. Тому ми не мали морального права не прийти на сьогоднішню панахиду, аби у скорботній молитві згадати ті невинні душі.

 

Забути цей жахливий відрізок історії нашої держави неможливо. Мої пращури стали жертвами відвертого геноциду українського народу – голодомору 32-33 років.  

Голод торкнувся й родини операторки цеху господарського обслуговування Рівненської АЕС Анни Омелянець. Вона розповіла, що її предки на час голодомору проживали на території Білорусі. 

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень