На Рівненщині триває акція «Небезпечний вантаж»

В області з 5 серпня розпочато проведення комплексу цільових заходів під назвою «Небезпечний вантаж».

Його проводять, аби запобігти надзвичайним подіям під час дорожнього перевезення небезпечних вантажів.

Під час проведення профілактичної акції ДАІвці особливу увагу звертають на технічний стан та комплектацію вантажних транспортних засобів, а також наявність у водіїв необхідних документів.

Лише з 5 серпня працівники Державтоінспекції Рівненщини вже склали 11 адмінпротоколів на водіїв, що перевозили небезпечні вантажі. Кожного з водіїв оштрафували на 510 грн.

Триватимуть заходи «Небезпечний вантаж» до 30 серпня 2015 року.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень