На Рівненщині з’явився перший індустріальний парк

«125 га вже чекають свого інвестора», - каже Віталій Коваль

Перший в області індустріальний парк площею понад 100 га зареєстрували на Рівненщині.

Про це сьогодні повідомив голова обласної державної адміністрації Віталій Коваль:

Тепер офіційно

 

Перший індустріальний парк зареєстрували на Рівненщині. 125 га на території Малолюбашанської громади вже чекають свого інвестора.

 

Дякую Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України за підтримку ініціативи створення такого простору. Тепер ця територія включена до Реєстру індустріальних (промислових) парків України.

Завдяки «Rivne industrial park» область отримала нові перспективи на фінансування та облаштування інфраструктури, пільги для бізнесу зі сплати місцевих податків і звільнення інвесторів від ввізного мита, наголошує очільник Рівненської ОДА.

Нагадаємо, що цей індустріальний парк торік став переможцем конкурсу «Золота ділянка» і тепер отримає промоцію серед іноземних інвесторів.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень