На Рівненщині знову створили індустріальний парк на тому ж місці

Років 15 тому його уже створювали

Голова Рівненської ОДА Віталій Коваль підписав розпорядження про створення індустріального парку Rivne industrial park. Він розміщений на території Малолюбашанської територіальної громади.

Варто зауважити, що індустріальний парк на тому ж місці уже створювали на Рівненщині зусиллями екс-голови Рівненської ОДА Віктора Матчука. І мета була та ж сама – залучення інвесторів. Про його перспективність говорили доволі багато, однак тоді з інвесторами не вийшло, й індустріальний парк залишився лише на паперах - на стадії документального оформлення.

За роки, що минули відтоді, в Україні зареєстрували 47 індустріальних парків. Пакет документів про наш парк надіслано до Мінекономрозвитку України, яке протягом місяця має прийняти рішення про його внесення до Реєстру індустріальних (промислових) парків.

Заступник голови ОДА Сергій Гемберг вважає, що в такому разі парк матиме перспективи стати нарешті діючим та отримати фінансування на облаштування інфраструктури.

Індустріальний парк «Rivne industrial park» розташовуватиметься на території Малолюбашанської громади. Загальна площа - 125,1 гектара. Функціональне призначення – розбудова сучасного виробничо-промислового комплексу з інженерно-транспортною інфраструктурою, складськими та адміністративними приміщеннями.

За словами Сергія Гемберга, сьогодні в Європі скорочують виробництво. Тож інвестори шукають нові ринки для перенесення своїх заводів та підприємств. Тепер наша область має можливість запропонувати інвестиційно привабливу територію – Рівненський індустріальний парк просуватимуть серед іноземних інвесторів.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Ключі

Знайдено ключі, на вулиці Вербовій у Рівному біля кафе «Любава». Поверну власнику +380680393490 [media=266598]

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Більше оголошень