На Рівненщині знеструмлено понад сотню населених пунктів

Бригади енергетиків працюють над ліквідацією поривів

Сильні пориви вітру на Рівненщині призвели до знеструмлення більш як сотні населених пунктів. Так, напередодні через стихійні явища без електропостачання було 30 населених пунктів і їх всі напередодні ліквідували. Яка ситуація нині, говорить речник «Рівнеобленерго» Алла Ліхачова:

Наразі у Рівненській області відсутнє електропостачання у 103 населених пунктах. Відразу хочу перепросити у всіх наших споживачів за можливі тимчасові перерви у електропостачанні через стихійне лихо, яке нині вирує на Рівненщині.

Хочемо запевнити усіх наших споживачів, що наші працівники докладатимуть максимум зусиль, аби у найкоротші  терміни відновити електропостачання. За потреби наші ремонтні бригади працюватимуть і в нічну пору.  

Крім того, фахівці «Рівнеобленерго» закликають мешканців Рівненщини у жодному разі не намагатися відновити електропостачання самостійно і не підходити до обірваних електродротів. Такі елементарні правила безпеки можуть врятування вам життя.

У разі виявлення пошкоджень телефонуйте до Кол-центру компанії за телефонами:

  • (0362) 694-298
  • (0362) 694-279
  • 067- 620-44-11
  • 050 - 490-44-11
  • 093 - 320-44-11

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4   

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли пенсійне посвідчення на прізвище Резімова

У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774

У Рівному загубилася собака Луна

У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925

У Рівному шукають власників загублених ключів

Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415

Більше оголошень