![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Для цього чиновники готові надати кошти з обласного бюджету
Але зроблять це на умовах співфінансування з місцевих бюджетів, тобто 70% коштів на реалізацію проектів мають надати з обласного бюджету, 30% - з місцевих.
Щоб відібрати установи для зменшення витрат енергії, оголосили конкурс проектів. Їх надійшло 51 на загальну суму майже 32 мільйони гривень. Це були проекти, які стосувалися переважно заміни обладнання їдалень, ремонту мереж. З них конкурсна комісія відібрала на фінансування 39 проектів.
Детальніше розповідає начальник департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та ененргоефективності Володимир Пшеюк:
Дирекцією конкурсу на обласну конкурсну раду було відібрано 39 проектів, на загальну суму 10,4 млн грн. З них співфінансування з місцевих бюджетів становить 2,9 млн, а з обласного бюджету – 7,5 млн. Якщо ці проекти реалізуються, то в Рівненській області вдасться суттєво зекономити електроенергію, теплоенергію, природний газ та інші види палива.
Остаточно вирішити, на які саме проекти з обласного бюджету будуть давати кошти, має Рівненська обласна рада.
До речі, за словами Володимира Пшеюка, не з усіх районів й міст обласного підпорядкування надійшли проекти на конкурс. Чомусь не брали у ньому участі Гощанський, Демидівський райони, міста Дубно, Вараш.
А ось Рівне подавало проект. Він стосувався модернізації школи і вартість його становила 20 мільйонів гривень. Однак чомусь ті, хто готували проект, передбачили у ньому, що область має надати 80% фінансування, а місто – лише 20%. Тому він не підійшов для участі у конкурсі.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
У Харків поїдуть підготовлені юнаки з Рівненщини (ФОТО)
Керівника Рівненщини можуть змінити – розпорядження Президента (№61)
Депутатів Рівненської обласної ради зустріли флешмобом
«Теплі» кредити на Рівненщині видаватимуть тепер і в «Приватбанку»
Афганці прийшли в рівненську облдержадміністрацію (ФОТО)
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК