На Рівненщині зменшуватимуть витрати енергії у бюджетних закладах

Для цього чиновники готові надати кошти з обласного бюджету

Але зроблять це на умовах співфінансування з місцевих бюджетів, тобто 70% коштів на реалізацію проектів мають надати з обласного бюджету, 30% - з місцевих. 

Щоб відібрати установи для зменшення витрат енергії, оголосили конкурс проектів. Їх надійшло 51 на загальну суму майже 32 мільйони гривень. Це були проекти, які стосувалися переважно заміни обладнання їдалень, ремонту мереж. З них конкурсна комісія відібрала на фінансування 39 проектів.

Детальніше розповідає начальник департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та ененргоефективності Володимир Пшеюк:

Дирекцією конкурсу на обласну конкурсну раду було відібрано 39 проектів, на загальну суму 10,4 млн грн. З них співфінансування з місцевих бюджетів становить 2,9 млн, а з обласного бюджету – 7,5 млн. Якщо ці проекти реалізуються, то в Рівненській області вдасться суттєво зекономити електроенергію, теплоенергію, природний газ та інші види палива.

Остаточно вирішити, на які саме проекти з обласного бюджету будуть давати кошти, має Рівненська обласна рада.

До речі, за словами Володимира Пшеюка, не з усіх районів й міст обласного підпорядкування надійшли проекти на конкурс. Чомусь не брали у ньому участі Гощанський, Демидівський райони, міста Дубно, Вараш.

А ось Рівне подавало проект. Він стосувався модернізації школи і вартість його становила 20 мільйонів гривень. Однак чомусь ті, хто готували проект, передбачили у ньому, що область має надати 80% фінансування, а місто – лише 20%. Тому він не підійшов для участі у конкурсі.  

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень