На Рівненщині зменшуватимуть витрати енергії у бюджетних закладах

Для цього чиновники готові надати кошти з обласного бюджету

Але зроблять це на умовах співфінансування з місцевих бюджетів, тобто 70% коштів на реалізацію проектів мають надати з обласного бюджету, 30% - з місцевих. 

Щоб відібрати установи для зменшення витрат енергії, оголосили конкурс проектів. Їх надійшло 51 на загальну суму майже 32 мільйони гривень. Це були проекти, які стосувалися переважно заміни обладнання їдалень, ремонту мереж. З них конкурсна комісія відібрала на фінансування 39 проектів.

Детальніше розповідає начальник департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та ененргоефективності Володимир Пшеюк:

Дирекцією конкурсу на обласну конкурсну раду було відібрано 39 проектів, на загальну суму 10,4 млн грн. З них співфінансування з місцевих бюджетів становить 2,9 млн, а з обласного бюджету – 7,5 млн. Якщо ці проекти реалізуються, то в Рівненській області вдасться суттєво зекономити електроенергію, теплоенергію, природний газ та інші види палива.

Остаточно вирішити, на які саме проекти з обласного бюджету будуть давати кошти, має Рівненська обласна рада.

До речі, за словами Володимира Пшеюка, не з усіх районів й міст обласного підпорядкування надійшли проекти на конкурс. Чомусь не брали у ньому участі Гощанський, Демидівський райони, міста Дубно, Вараш.

А ось Рівне подавало проект. Він стосувався модернізації школи і вартість його становила 20 мільйонів гривень. Однак чомусь ті, хто готували проект, передбачили у ньому, що область має надати 80% фінансування, а місто – лише 20%. Тому він не підійшов для участі у конкурсі.  

 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень