100-літній ювілей відзначила жителька Рівненщини. Многая літа!

Євгенія Михайлівна Семенюк живе у селі Ясинець Дубровицького району

Нелегке життя довелося прожити ювілярці, важко працювала, зазнала тяжких втрат та воєнного лихоліття. Увесь трудовий шлях жінки пройшов у місцевому колгоспі.  

Євгенія Михайлівна народила та виховала семеро дітей, проте троє пішли з життя в досить молодому віці. Тяжко було жити ювілярці ще й тому, що тридцять років тому помер і господар сімейства.

Проте  Євгенія Михайлівна має чудову родину: 13 онуків, 24 правнуки та ще багато родичів, друзів, сусідів, які люблять та турбуються про неї. Як то кажуть, вік прожила не марно.

Привітати ювілярку в цей день приїхали  перший заступник голови Дубровицької райдержадміністрації Микола Кохно, заступник голови Дубровицької районної ради Олександр Задорожний та  Селецький сільський голова Павло Голяка. Іменинниці побажали міцного здоров’я, бадьорості духу, щоб обов’язково зустрітися на святкуванні 105-річного ювілею  Євгенії Михайлівни, вручили їй квіти та подарунки.

Далеко не кожній людині вдається подолати столітній рубіж, а Євгенія Михайлівна Семенюк з села Ясинець залишається при цьому самостійною, енергійною, відкритою та щирою, а ще оберегом мудрості, доброти та злагоди у великій родині.

 

Стежте за новинами на сторінках Радіо Трек у Facebook та Telegram  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Більше оголошень