На Рівненщині завершився Чемпіонат з Ґо

Цими ввихідними у Рівному завершився чемпіонат області з Ґо серед юнаків та дівчат до 16 років. 

Успішними змагання виявилися для вихованців Палацу дітей та молоді. Результати: перше місце виборола Анастасія Ваврик - її перемога була беззаперечною. За решту місць розгорнулась напружена боротьба.

Претенденти по колу програвали один одному і місця визначились лише за рейтингом. Отже, Віталій Пелех закріпився на другій позиції, третьою стала Поліна Крушельницька, а Назар Бережняк посів, відповідно, четверте місце.

За результатами чемпіонату Анастасія Ваврик підтвердила 2-й спортивний розряд, а Віталій Пелех - виконав нормативи на 2-й спортивний розряд. За змінами в рейтингу Анастасія зуміла відновити свій 6-й кю, а Назар Бережняк впевненіше закріпився на 9-му кю.

Результат, який показала Анастасія Ваврик на цьому змаганні, дав можливість їй поставити "жирну крапку" на своїх виступах у віковій категорії до 16 років. Тепер вона зможе зосередити більше зусиль на боротьбі у категорії серед жінок. 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень