На Рівненщині завершують сіяти озимі

Аграрії області завершують сіяти озимі під урожай наступного року. Зокрема, пшеницю посіяли на майже 70 тисячах гектарів, жито – на 19, ячмінь – 4.

Найбільші площі озимих засіяли сільгоспвиробники Млинівського, Дубенського та Рівненського районів. Про це повідомили у департаменті агропромислового розвитку Рівненської ОДА.

На рівненських полях продовжують збирати пізні зернові та технічні  культури. Зокрема, зернові та зернобобові обмолотили на 80 відсотках усіх посівів. Найвища урожайність зернових спостерігається у Млинівському, Радивилівському та Здолбунівському районах. 

Водночас аграрії Рівненщини намолотили більше 4 тис. тонн гречки, 9 тис. тонн кукурудзи та близько 60 тис. тонн сої. Також сільгоспвиробники викопали 276 тонн цукрових буряків.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень