На Рівненщині запрацювало нове бюро правої допомоги

У приміщенні Рівненської РДА відкрили бюро правової допомоги та оновлений центр надання адміністративних послуг

В бюро працюватимуть відділ консультування громадян з правових питань та адвокати. Така допомога буде доступна жителям Рівненського району, адже тут проживає майже 90 тисяч жителів і вони потребують фахової правової допомоги.

Під час заходу директор Рівненського регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Василь Овдіюк розповів присутнім про специфіку діяльності бюро.

Варто зазначити, що в Рівненському бюро правової допомоги юридичні послуги зможуть отримувати не лише мешканці обласного центру, а й жителі інших населених пунктів. Це надзвичайно зручно, що новостворене бюро розміщене у приміщенні райдержадміністрації, де, окрім того, функціонують ЦНАП та Управління пенсійного фонду. Тобто в одному приміщенні громадяни зможуть отримати весь спектр послуг, - відзначив Василь Овдіюк.

Нагадаємо, на Рівненщині працює вже 12 бюро правової допомоги.

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень