ON-LINE

На Рівненщині запрацювала європейська система забезпечення прав затриманих (ФОТО/ВІДЕО)

вівторок, 16 жовтня 2018
Відсьогодні

16 жовтня в ізоляторі тимчасового тримання міста Сарни презентували систему контролю за дотриманням прав людини «Custody Records».

Запроваджена електронна фіксація усіх дій, пов’язаних із затриманням та перебуванням особи в умовах ізоляції, яка запобігатиме порушенню прав людини у поліцейській системі та виключить випадки безпідставних звинувачень на адресу правоохоронців.

Завдяки сучасному технічному оснащенню в ІТТ вестимуть електронну документацію затриманих осіб, що спростить систему оформлення.

Також там вестимуть цілодобове відеоспостереження та відеореєстрацію слідчих дій, консультаційних послуг адвокатів, надання медичної допомоги тощо.

Крім того, в ізоляторі працюватиме інспектор із дотримання прав людини, який проводитиме первинне спілкування-інтерв’ю із затриманими.

Нова система автоматично сповіщатиме про закінчення граничних термінів тримання, а встановлена у кожному приміщенні камера і колонка дозволить напряму поспілкуватися із затриманим.

Цілодобове відеоспостереження дозволяє за потреби переглянути правомірність дій працівників ізолятора тимчасового тримання, поліцейських та самих затриманих. Інформація із семи установлених камер виводитиметься не лише на монітор у самому ізоляторі, а й дистанційно - в Управління забезпечення прав людини Нацполіції.

 

Нагадаємо, Сарненський ІТТ, який відкрили рік тому, став другим в Україні, який відповідає європейським нормам і стандартам. Нині ж він третій (після Херсону і Дніпра), де функціонує система «Custody Records».

Богдана Карц Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено документи на прізвище Бульда

    В районі вулиці Макарова 56, у дворі будинку, було втрачено чорний шкіряний гаманець з...
  • Загублено посвідчення мами загиблого в АТО

    Напередодні у Рівному у тролейбусі №1 загублено посвідчення мами загиблого в АТО на ім'я...
  • У Рівному втрачено документи на прізвище Муляр

    В районі вулиці Княгині Ольги було втрачено посвідчення водія на прізвище...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного