На Рівненщині заміряли радіаційний фон

Лабораторний центр оприлюднив дані за серпень

Рівненський обласний лабораторний центр  здійснює моніторингові дослідження радіаційного фону у повітрі по контрольних точках області.

Результати досліджень свідчать, що розподіл середньомісячної потужності експозиційної дози гамма-випромінювання у серпні не перевищує природного фону:

м. Сарни 15 мкР/год

 

м. Дубровиця 14 мкР/год

 

смт Зарічне 13 мкР/год

 

м. Березне 13 мкР/год

 

м. Рівне 12 мкР/год

 

м. Вараш 12 мкР/год

 

смт Володимирець 11 мкР/год

 

смт Рокитне 11 мкР/год

 

Нагадаємо, у липні найвищий радіаційний фон також спостерігався у Сарнах.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень