За вбивство батька військовий сяде на 7 років

На Рівненщині військовослужбовця засуджено до позбавлення волі за нанесення тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть

21 березня поточного року військовослужбовець Н., перебуваючи у звільненні за місцем проживання у Рівненській області, у стані алкогольного сп’яніння під час побутового конфлікту, що виник на ґрунті особистих неприязних стосунків, наніс тяжкі тілесні ушкодження, несумісні із життям, своєму батьку, що спричинило смерть останнього.  

17 вересня 2015 року Гощанський районний суд Рівненської області виніс вирок, яким військовослужбовця Н. визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого).

Військового засуджено до 7 років позбавлення волі, повідомляє прес-служба військової прокуратури Західного регіону України.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень