На Рівненщині вогнеборці «гасили» ресторан (ФОТО)

У Млинові

Сьогодні у смт Млинів рятувальники провели тактико-спеціальні навчання з ліквідації умовної пожежі у ресторані «Рікос».

Відповідно до тактичного задуму навчань, внаслідок короткого замикання електромережі у приміщенні кухні, що знаходиться на другому поверсі ресторану, виникла пожежа.

Персонал об’єкту, повідомивши Службу порятунку про надзвичайну подію, розпочав боротьбу з вогнем первинними засобами пожежогасіння та евакуацію людей і матеріальних цінностей.

Завдяки злагодженим діям уже за 20 хв умовну пожежу вдалося ліквідувати.

За словами керівника навчань, начальника 6 ДПРЧ Головного управління ДСНС України на Рівненщині майора служби цивільного захисту Василя Машути, проведення таких спільних навчань є запорукою злагодженої роботи служб цивільного захисту при виникненні реальних екстрених ситуацій.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень