![На Пивзаводі у Рівному впали проводи (ФОТО)](/uploads/media/45/55/4555474451b0bb88db0666b36cd5e04a_orig_thumb.jpg)
![На Пивзаводі у Рівному впали проводи (ФОТО)](/uploads/media/45/55/4555474451b0bb88db0666b36cd5e04a_orig_thumb.jpg)
Дітей госпіталізували
Внаслідок аварії у Сарненському районі постраждали двоє неповнолітніх хлопчиків.
Повідомляє про це центр екстреної меддопомоги Рівненської області.
26 січня о 15:24 на лінію 103 надійшов виклик про те, що внаслідок аварії у с. Яринівка екстреної медичної допомоги потребують двоє неповнолітніх осіб.
На зустріч бригаді екстреної медичної допомоги виїхав батько двох учасників ДТП. О 15:38 працівники швидкої розпочали огляд потерпілих. Це були двоє хлопчиків віком 7 та 9 років. Вони були у свідомості.
Медики виявили у постраждалих забій перенісся та розсічені рани підборіддя. Працівники швидкої обробили рани та наклали пов‘язки.
Транспортували потерпілих внаслідок ДТП до Сарненської центральної районної лікарні.
Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4
Радіо Трек: НОВИНИ
5 предметів на підвіконні, які притягують нещастя: народні прикмети
«Дивну квітку» зможе побачити лише гострозорий геній
Навіщо заливати мандаринові шкірки оцтом: такий лайфхак вам неодмінно сподобається
Не кажіть іриси й гладіолуси: як звучатимуть назви квітів українською?
Творчість і самовираження – Левам, Практичність та ефективність- Дівам: гороскоп 22 грудня
Щире каяття та співпраця зі слідством. Чи допоможе це сарненчанину (ФОТО)
На Рівненщині біля магазину виявили непритомного чоловіка
У центрі Рівного збили пішохода (ВІДЕО)
Троє людей згоріли живцем: моторошна ДТП на Житомирщині (ФОТО)
Під ранок біля Рівного SCANIA потрапила у ДТП. Працювали рятувальники (ФОТО)
Втрачено чорну сумку - шопер з малюнком палаючий кремль в районі Автовокзалу, садок 56. В сумці були дитячий рюкзак та дитяча сумочка з іграшковим птахом папугою.
Пес втік після обстрілів. Він має довгу світлу шерсть, довгі лапи та гострі вуха. Може бути в районі Віденської, Щасливого, Мототреку або Радіозаводу. Номери власників: 068-28-97-319 або 068-041-14-08
У Рівному на зупинці 12 школа, знайшли посвідчення учасника бойових дій. Документ виданий, на ім'я Рогожніков Віктор Петрович. За деталями звертайтесь за номером: 099 92 60 612