ON-LINE

На Рівненщині візьмуться за відновлення землі після бурштинокопачів

субота, 12 травня 2018
Уже визначено перші сім ділянок для рекультивації

Як повідомляють з Рівненської ОДА, нині йдеться про сім ділянок Клесівського, Володимирецького, Дубровицького та Сарненського лісгоспів. Загальна площа порушених земель складає майже 412 гектарів.

Нагадаємо, раніше Кабінет Міністрів України підтримав ініціативу Рівненської ОДА стосовно пілотного проекту рекультивації земель, пошкоджених незаконним видобутком бурштину, що дозволить відновити пошкоджені ділянки лісу. Виконавцями є державні підприємства – «Бурштин України» та  «Укрбурштин».

Прикметно, що на одну ділянку площею близько 20 гектарів, що на території Володимирецького лісгоспу «Бурштин України», вже виготовили проект рекультивації.

За словами заступника голови ОДА Ігоря Тимошенко, потому підприємство має отримати дозвіл на видобуток залишків бурштину, який не змогли вимити мотопомпами. Коли вилучать рештки сонячного каменю, територію підготують до засадження лісом. Нині підприємство шукає підрядників та інвесторів на виконання робіт.

Щодо інших 6 ділянок, то там тривають роботи з оцінки впливу на довкілля. Така процедура є обов’язковою. Вона спрямована на раціональне використання і відтворення природних ресурсів у процесі господарської діяльності підприємств.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублений військовий квиток на прізвище Несенчук

    Загублений військовий квиток виданий на прізвище Несенчук Володимир. Прохання...
  • Загублено документи на прізвище Билень

    Сьогодні, близько 15:00 години, поблизу бізнес-центру готелю «Мир» було...
  • Втрачено чорний рюкзак

    Рюкзак чорного кольору з документами на ім'я Музичук Роман Миколайович втратили у районі...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного