На Рівненщині відзначатимуть 100-річчя революції 1917-1921 років

Уже підписано план святкування

Підписав його голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко. Щоправда, йдеться не про Жовтневий переворот, який за часів СРСР називали революцією і відзначали щорічно 7 листопада, а про Українську революцію. 

Відзначати її 100-річчя планують п'ять років - до 2021-го. За цей час збираються 

впорядкувати пам’ятники і місця поховань видатних діячів українського державотворення, борців за свободу і незалежність України у ХХ столітті, сприяти дослідженням на тему революції, провести урочисті заходи, організувати виставки, виготовити і розмістити інформаційні матеріали та соціальну рекламу, присвячену подіям і постатям Української революції.

Не забули у плані і про спорудження пам’ятників, пам’ятних знаків, меморіальних дощок діячам революції, а також про найменування та перейменування на їхню честь географічних назв, навчальних, культурно-мистецьких закладів тощо. 

До речі, розпорядився святкувати цю революцію Президент Петро Порошенко, підписавши у січні торік відповідний указ.

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень