На Рівненщині відкрили «соляну печеру» (ФОТО)

Відкрили соляну кімнату при міській поліклініці в Здолбунові

Ініціатор відкриття кімнати - головний лікар Здолбунівської ЦРЛ Владислав Сухляк. Як відзначає лікар, соляна кімната оснащена необхідним галогенератором, також тепла підлога дозволяє солі краще концентруватись у повітрі. У кімнаті працює телевізор.

Як зазначив Владислав Сухляк, вартість одного сеансу буде коштувати 20 грн. Для інвалідів 1 та 2 группи, учасників бойових дій АТО та їх сімей – безкоштовно. В середньому лікар призначає 10 сеансів.

За матеріалами Здолбунів Сіті.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Більше оголошень