На Рівненщині вчитися водінню можна буде на нових авто

Зокрема, на «Ланосах»

На Рівненщині перебуває з робочою поїздкою делегація правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття та керівного складу Державної служби зайнятості.

В.о. служби Валерій Ярошенко передав ключі від 3-х нових навчальних автомобілів ЗАЗ «Ланос» Олександрійському навчальному відділенню Рівненського центру професійно-технічної освіти.

Вказаний заклад спеціалізується, у першу чергу, на підготовці кадрів для сільського господарства, автомобільного транспорту, метало-, деревообробки та здійснює навчання безробітних за понад 50 професіями.

У Рівненському Центрі зайнятості Валерій Ярошенко зауважив, що вчитися керувати автівкою в Олександрії в першу чергу зможуть учасники АТО.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень