На Рівненщині вчитися водінню можна буде на нових авто

Зокрема, на «Ланосах»

На Рівненщині перебуває з робочою поїздкою делегація правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття та керівного складу Державної служби зайнятості.

В.о. служби Валерій Ярошенко передав ключі від 3-х нових навчальних автомобілів ЗАЗ «Ланос» Олександрійському навчальному відділенню Рівненського центру професійно-технічної освіти.

Вказаний заклад спеціалізується, у першу чергу, на підготовці кадрів для сільського господарства, автомобільного транспорту, метало-, деревообробки та здійснює навчання безробітних за понад 50 професіями.

У Рівненському Центрі зайнятості Валерій Ярошенко зауважив, що вчитися керувати автівкою в Олександрії в першу чергу зможуть учасники АТО.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень