На Рівненщині вчили допомагати постраждалим від торгівлі людьми

Наперердодні в області відбувся спеціалізований семінар

Захід був влаштований для спеціалістів райміськцентрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з питань протидії торгівлі людьми та насильства в сім’ї. Зокрема, під час занять розглянули нормативно-правовову базу України у сфері торгівлі людьми; алгоритм дій щодо надання допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми; особливості підготовки плану реабілітації особи, яка постраждала від торгівлі людьми; технологію попередження агресії та насильства в родинному колі та учнівському середовищі; обговорили питання реагування на факти насильства в сім’ї, виявлення, надання послуг та облікування, – розповів директор Рівненського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ананій Бучак.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень