На Рівненщині у ДТП втрапив мотоцикліст із пасажиром (ФОТО)

Обоє - у лікарні

Автопригода за участі легковика і мотоцикла сталася учора близько 20:00 на автодорозі Доманово-Ковель-Чернівці-Теребляче у Млинівському районі.

У селі Брищі 22-річний водій мотоцикла на іноземній реєстрації, мешканець Дубенського району, рухаючись без увімкнених фар, допустив зіткнення із попутним автомобілем Volkswagen Jetta під керуванням 40-річного жителя села Новоукраїнка, який здійснював маневр розвороту.

Унаслідок ДТП мотоцикліста із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку та його 24-річного пасажира - із численними забоями та осадженнями, госпіталізували.

Обидва кермувальники були тверезими.

За цим фактом розпочали досудове розслідування. Транспортні засоби помістили на територію Млинівського відділення поліції.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень