На Рівненщині у релігійне свято побилися священики

Вони були з різних патріархатів

Сталося це вчора, 28 серпня, у велике релігійне свято - Успіння Пресвятої Богородиці.

За інформацією прес-служби Рівненської єпархії УПЦ Київського патріархату, 

священик Московського Патріархату з села Повча Дубенського району Віталій Буга побив священика Київського Патріархату з села Миколаївка Млинівського району, волонтера, інваліда ІІІ групи протоієрея Олександра Тимощука.

Олександр Тимощук приїхав до Повчі за дружиною, яка працює тут у школі. І, за словами прес-служби Рівненської єпархії УПЦ КП, Віталій Буга напав на нього з кулаками. В результаті бійки в Олександра Тимощука - вибиті зуби і струс головного мозку.

Олександр Тимощук після бійки з вибитими зубами

До священиків викликали поліцію. Правоохоронці зафіксували почуте і побачене. 

Як повідомляє видання http://erve.ua, прес-секретар Рівненської єпархії УПЦ ігумен Герман (Московський Патріархат) має свою версію щодо причини бійки. Мовляв,  

священник КП їхав автомобілем і показав непристойний жест рукою – середній палець - священику Віталію Бузі, який стояв біля храму. 

Буга кинувся до авто, а Тимощук схопив його за підрясник і почав тягнути на себе.

Ігумен Герман каже, що, мабуть, Віталій Буга послизнувся і впав на Тимощука. Тож обоє вдарились. А зуби Буга зачепив, коли виривався. Ігумен також запевняє, що

Віталій Буга кається і просить вибачення, що своєю поведінкою ввів у спокусу інших. Також він хоче примиритися з колегою з Київського патріархату. 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень