На Рівненщині створюватимуть дизайнерські меблі

В області запускають відразу два масштабних інвестиційних проєкти

Фото ілюстративне

Меблевий кластер, який створюють на Рівненщині - це спільна ініціатива керівництва Рівненської ОДА та Української асоціації меблевиків.

Він дасть нові робочі місця і більше надходжень до місцевих бюджетів. Крім того, зробить регіон привабливішим для інвесторів, а продукцію – більш конкурентоспроможною.

Цей проєкт охоплює деревообробну, меблеву і швейну промисловість, а ще - сфери дизайну та логістики, що даватиме можливість виготовляти і просувати в регіоні та за його межами продукцію з високою доданою вартістю, розповів заступник голови ОДА Сергій Подолін.

Першим кроком для створення рівненського меблевого кластера стало проведення ще наприкінці 2019 року стратегічної сесії для потенційних учасників кластеру.

Голова Рівненської ОДА Віталій Коваль

Нині ж в області починають реалізовувати відразу два масштабних інвестиційних проєкти - із виробництва деревостружкових плит і дизайнерських меблів.

Створення меблевого кластера сприятиме збільшенню кількості робочих місць.

Нарощується і якість підготовки кадрів у профтехучилищах, відкриваються нові напрямки.

Наше завдання – сприяти створенню нових робочих місць та продукції з доданою вартістю, адже це –  додаткові надходження до обласного та місцевих бюджетів, наголошують в облдержадміністрації.

Очільник ОДА Віталій Коваль сподівається, що створення меблевого кластера допоможе повернути багатьох заробітчан в Україну, адже вони зможуть отримувати достойну заробітну плату тут – на Рівненщині.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень