На Рівненщині шукають втікача

У Дубенській колонії неповнолітній відпросився до вбиральні, і не повернувся

Напередодні з Державної пенітенціарної служби України в Рівненській області повідомили  про втечу ув’язненого із Дубенської колонії. Під час виробничих робіт один із трьох засуджених відпросився у працівника колонії до вбиральні. Про це повідомляє прес-служба пенітенціарної служби у Рівненській області.

І хоча зникнення 17-річного засудженого помітили одразу, оперативно-розшукова група не знайшла втікача “по гарячих слідах”.

Наразі проводяться розшукові заходи та перевірка. Втеча з колонії передбачає покарання у вигляді позбавлення волі до п’яти років.

Усіх, кому відоме місце перебування хлопця на фото, звертайтеся за телефонами: (0362) 26-96-02, (067) 306-70-49,  (095) 780-60-98.

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень