![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Невідомі ошукали пенсіонерку на 2 тисячі доларів та 8 тисяч гривень
Мешканка Квасилова за «звільнення» сина з поліції віддала шахраям дві тисячі доларів США та вісім тисяч гривень.
Трапилося це напередодні, 8 березня, повідомляють правоохоронці.
«Дзвінок стаціонарного телефону в будинку 79-річної жінки пролунав учора близько десятої години ранку. У слухавці чоловічий голос, який вона сприйняла як синів, благав її допомогти, бо він побитий і зараз у поліції. Однак при цьому одразу заспокоїв, що все можна залагодити фінансово. Жінка була впевнена, що спілкувалася зі своєю дитиною, тож не вагаючись виконувала все, що їй говорили», – зазначає відділ комунікації Нацполіції Рівненщини.
Конкретної суми за «порятунок» шахраї не називали, тож пенсіонерка зібрала всі заощадження: вісім тисяч гривень та дві тисячі доларів США. Невдовзі до будинку під’їхало таксі, водію якого вона і віддала всі кошти.
Заспокоївшись, жінка зателефонувала синові, аби упевнитись, що з ним усе гаразд. Виявилося, що чоловік на роботі й нічого про своє «звільнення» з поліції не знає. Зрозумівши, що її ошукали, пенсіонерка звернулась за допомогою до правоохоронців.
За фактом шахрайства відкрили кримінальне провадження. Поліцейські застерігають громадян, особливо людей похилого віку, не робити поспішних вчинків. У подібних ситуаціях зателефонуйте до родича, який начебто потрапив у біду, аби упевнитись, чи з ним усе гаразд. А у разі отримання сумнівної інформації одразу телефонуйте до поліції за номером 102.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК