На Рівненщині п'яний за кермом наїхав на людину

Це сталося у селі Сатиїв Дубенського району

Про ДТП у поліцію повідомив 39-річний мешканець Сатиєва, водій «Citroen Jumpy», який і наїхав на чоловіка.

Це було вчора, 19 січня, о 19:25.

За його словами,

чоловік лежав на дорозі і він, коли рухався на спуску, його помітив, але через слизьку дорогу на зміг вчасно загальмувати. 

Викликані медики констатували смерть чоловіка, який потрапив під колеса.

Це 33-річний мешканець Сатиєва.

Причину його смерті встановить судмедекспертиза.  

Коли правоохоронці перевірили водія на вміст алкоголю, то виявилося, що

в його організмі 1,71 проміле алкоголю, що свідчило про середній ступінь сп'яніння . 

За фактом ДТП відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу України "Порушення правил безпеки дорожнього руху". Якщо виявиться, що людина загинула внаслідок ДТП, то водію загрожуватиме

позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.

Його автомобіль забрали на спецмайданчик поліції у Дубні.

За інформацією відділу комунікації управління поліції Рівненщини.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Теги: ДТП
Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень