На Рівненщині з’явився головний санітарний лікар області

Тепер він – уповноважений в.о. головний санлікар краю

Повноваження головного державного санітарного лікаря у Рівненській області здійснюватиме керівник обласного лабораторного центру Роман Сафонов.

Відтепер саме він відповідатиме за запобігання виникненню і поширенню інфекційних хвороб людини, локалізацію й ліквідацію їх спалахів та епідемій на Рівненщині.

Відповідне розпорядження напередодні (19 березня – ред.) підписав заступник міністра охорони здоров'я, головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

Уповноважені в.о. головних санлікарів в областях з’явилися у всіх регіонах України.

Такий крок посилить швидкість та ефективність боротьби з коронавірусом в Україні, - переконаний Міністр охорони здоров’я України Ілля Ємець.

Нагадаємо, станом на 8 ранку на Рівненщині не зареєстровано жодного випадку інфікування COVID-19.

Водночас, в інфекційній лікарні на Львівщині опинився мешканець Рівненщини, який прибув потягом із Польщі.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень