На Рівненщині представили нового Генконсула Польщі (ФОТО)

Він вступить на посаду з 1 серпня

Сьогодні у Рівненській обласній раді та в Рівненській ОДА представлено новопризначеного Генерального консула Республіки Польща у Луцьку.

Ним стане Славомир Мішяк.

 

Він вступить на цю посаду з 1 серпня, повідомляє «Голос України».

Його попередник Вєслав Мазур, який працював консулом з 2017 року, йде на пенсію, тож залишає цю посаду, інофрмує Рівненська ОДА. 

Голова Рівненської обласної ради Олександр Данильчук та голова Рівненської ОДА Віталій Коваль побажали йому плідної праці, щоб зв'язки між нашими країнами й надалі розвивалися успішно.

Довідково: Славомир Мішяк родом з Підляського воєводства. Закінчив факультет міжнародних відносин Варшавського університету. Працював в Міністерстві закордонних справ Польщі, в диппредставництвах Польщі в Греції, Чехії, Італії, Азербайджані, а також в Генеральному Консульстві РП у Бресті.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень