На Рівненщині посіяли озимину

Аграрії зібрали зернові та зернобобові культури, обробивши понад 80% посівів

Рівненські сільгоспвиробники продовжують осінньо-польові роботи. На сьогодні вони зібрали зернові та зернобобові культури на більш як 200 тис. га. Із них намолотили майже 800,5 тис. тонн зерна при середній урожайності майже 40 центнерів з гектару.

Також аграрії зібрали пізні культури – кукурудзу, гречку, сою та цукрові буряки на відповідно 17, 3, 70 та 8 тисячах гектарів відповідно.

Разом з тим, сільгоспвиробники посіяли озимі зернові. Для цього відвели землі більше 100 тис. га. Тож урожай озимої пшениці у наступному році планують зібрати на площі майже 90 тис. га, озимого жита та ячменю – на 19 та 6 тисячах відповідно, а озимого ріпаку – на  11 тис. га.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень