ON-LINE

На Рівненщині поширені інфіковані кліщі

понеділок, 13 червня 2016
Збудник інфекції негативно впливає на роботу опорно-рухового апарату

На Рівненщині від початку року 13 людей захворіли на хворобу Лайма, яку передають кліщі. У Держсанепідслужбі зазначають, що хворих реєстрували у 6-ти районах області: Сарненському, Костопільському, Острозькому, Дубровицькому, Здолбунівському, Рівненському районах та в місті Рівне.

Лікар-епідеміолог відділення особливо небезпечних інфекцій Валентина Томицька наголошує, що хвороба Лайма на Рівненщині поширена по всій території області. Збудник інфекції негативно впливає на роботу опорно-рухового апарату, тривалий чаc зберігається в організмі, не викликаючи порушень стану здоров'я та проявляється з роками.

Додамо, на Рівненщині за майже 40 років зареєстровано 151 населений пункт, де виявлено інфікованих кліщів. Найчастіше вони нападають на людей у лісах і чагарниках. Аби уникнути хвороби Лайма, медики рекомендують перебувати у лісах одягненим, а після подорожі – проводити огляд і самоогляд з метою виявлення кліщів.

Найчастіше кліщі на людей нападають у лісах і чагарниках, а пік їх активності припадає на квітень-травень (основний) і вересень-жовтень.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Зник Йорк

    У районі Глибокої, приватний сектор між Текстильником та Гаражами загубилася собака породи...
  • Втрачено паспорт громадянина України і закордонний

    Вчора ввечері на вулиці Гагаріна загубили два паспорти на ім'я Грищук Богдани. Прохання...
  • Знайдено паспорт на прізвище Бережняк

    На вул. Григорія Сковороди знайдено паспорт на прізвище Бережняк Роман.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного