ON-LINE

На Рівненщині поширені інфіковані кліщі

понеділок, 13 червня 2016
Збудник інфекції негативно впливає на роботу опорно-рухового апарату

На Рівненщині від початку року 13 людей захворіли на хворобу Лайма, яку передають кліщі. У Держсанепідслужбі зазначають, що хворих реєстрували у 6-ти районах області: Сарненському, Костопільському, Острозькому, Дубровицькому, Здолбунівському, Рівненському районах та в місті Рівне.

Лікар-епідеміолог відділення особливо небезпечних інфекцій Валентина Томицька наголошує, що хвороба Лайма на Рівненщині поширена по всій території області. Збудник інфекції негативно впливає на роботу опорно-рухового апарату, тривалий чаc зберігається в організмі, не викликаючи порушень стану здоров'я та проявляється з роками.

Додамо, на Рівненщині за майже 40 років зареєстровано 151 населений пункт, де виявлено інфікованих кліщів. Найчастіше вони нападають на людей у лісах і чагарниках. Аби уникнути хвороби Лайма, медики рекомендують перебувати у лісах одягненим, а після подорожі – проводити огляд і самоогляд з метою виявлення кліщів.

Найчастіше кліщі на людей нападають у лісах і чагарниках, а пік їх активності припадає на квітень-травень (основний) і вересень-жовтень.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублений військовий квиток на прізвище Несенчук

    Загублений військовий квиток виданий на прізвище Несенчук Володимир. Прохання...
  • Загублено документи на прізвище Билень

    Сьогодні, близько 15:00 години, поблизу бізнес-центру готелю «Мир» було...
  • Втрачено чорний рюкзак

    Рюкзак чорного кольору з документами на ім'я Музичук Роман Миколайович втратили у районі...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного