На Рівненщині поширені інфіковані кліщі

Збудник інфекції негативно впливає на роботу опорно-рухового апарату

На Рівненщині від початку року 13 людей захворіли на хворобу Лайма, яку передають кліщі. У Держсанепідслужбі зазначають, що хворих реєстрували у 6-ти районах області: Сарненському, Костопільському, Острозькому, Дубровицькому, Здолбунівському, Рівненському районах та в місті Рівне.

Лікар-епідеміолог відділення особливо небезпечних інфекцій Валентина Томицька наголошує, що хвороба Лайма на Рівненщині поширена по всій території області. Збудник інфекції негативно впливає на роботу опорно-рухового апарату, тривалий чаc зберігається в організмі, не викликаючи порушень стану здоров'я та проявляється з роками.

Додамо, на Рівненщині за майже 40 років зареєстровано 151 населений пункт, де виявлено інфікованих кліщів. Найчастіше вони нападають на людей у лісах і чагарниках. Аби уникнути хвороби Лайма, медики рекомендують перебувати у лісах одягненим, а після подорожі – проводити огляд і самоогляд з метою виявлення кліщів.

Найчастіше кліщі на людей нападають у лісах і чагарниках, а пік їх активності припадає на квітень-травень (основний) і вересень-жовтень.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень