На Рівненщині по-новому обиратимуть директорів шкіл

Спеціальна комісія за результатами випробувань

Відповідно до Законів України, керівників закладів загальної середньої освіти спільної власності територіальних громад, сіл, селищ та міст Рівненщини обиратиме спеціальна конкурсна комісія.

До неї увійдуть представники обласної ради (обрані на підставі рішення облради), трудового колективу відповідного закладу (обрані на загальних зборах трудового колективу), громадського об’єднання батьків учнів відповідного закладу, а також громадського об’єднання керівників закладів середньої освіти відповідної адміністративно-територіальної одиниці.

Загальна кількість членів комісії становитиме 8 осіб. У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос голови конкурсної комісії. Також до участі у роботі комісії з правом дорадчого голосу можуть залучатися представники громадських об’єднань та експерти у сфері загальної середньої освіти.

Обрання переможця буде відбуватиметься за результатами:

- перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти (у формі письмового тестування);

- перевірки професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання;

- публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

На черговому  пленарному засіданні депутати повинні обирати до складу конкурсної комісії двох представників від обласної ради.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак ВК3898СО

У Рівному знайдено номерний знак від автомобіля ВК3898СО. Якщо він ваш - телефонуйте:

Загублено ключ від автомобіля Merсedes

11 січня 2023 у Рівному загубили ключ від автомобіля Merсedes. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте

Знайдено гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк

На вулиці Дубенській у Рівному знайшли гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк. Загублене хочуть повернути власниці.   

Більше оголошень