На Рівненщині під колеса авто потрапив 9-річний хлопчик (ФОТО)

На велосипеді

Автопригода сталася у Вараші сьогодні близько 10:45.

Попередньо правоохоронці встановили, що 62-річний водій Opel Combo, виїжджаючи з прибудинкової території мікрорайону Перемоги на вулицю Соборну, допустив наїзд на велосипедиста, який раптово виїхав на проїзну частину.

Потерпілого 9-річного хлопчика з закритою черепно-мозковою травмою, забоями та саднами госпіталізували.

За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху у поліції розпочали досудове розслідування. Водій був тверезим.

У поліції вкотре нагадують, що велосипедист – повноправний учасник дорожнього руху, який зобов’язаний знати і дотримуватися ПДР.

Переходити пішохідний перехід можна лише тримаючи велосипед у руках, а рух на велосипеді на проїзній частині дороги дозволяється лише з 14 років.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Більше оголошень