

У нього забрали водійське посвідчення та оштрафували
Це сталося близько першої ночі на трасі Київ-Чоп неподалік Корця.
Надійшло повідомлення про вантажівку Volvo, яка рухається у напрямку Києва та створює на дорозі аварійну ситуацію.
Патрульний намагався зупинити вантажівку, коли вона наблизилася до посту, однак водій здійснив маневр у його сторону, чим створив небезпеку для життя та здоров'я поліцейського, повідомляє Управління патрульної поліції Рівненщини.
Патрульні з увімкненими проблисковими маячками почали переслідувати вантажівку.
Транспортний засіб вдалося зупинити, заблокувавши дорогу службовим автомобілем.
За кермом вантажівки був 46-річний житель Білорусії. У нього патрульні помітили ознаки алкогольного сп'яніння.
Втім, від проходження огляду на стан сп'яніння на місці зупинки та у медзакладі чоловік відмовився.
З патрульними він поводився зухвало та висловлював своє зневажливе ставлення до України та її громадян.
До того ж, затриманий чоловік виявився колишнім працівником правоохоронних органів Білорусі.
За керування напідпитку, створення аварійної ситуації та за невиконання вимоги про зупинку білоруса оштрафували та забрали водійське посвідчення.
Вантажівку затримали до рішення суду.
Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4
Радіо Трек: НОВИНИ
Власникам паспортів - книжечок доведеться їх міняти, бо з них має зникнути російська? В Україні нові паспортні правила
Українців після війни чекає глобальне розселення: назвали 6 міст, де вируватиме життя
Ощадбанк звернувся до українців, які отримали на картку «тисячу Зеленського»
Замініть сніданок і мінус два розміри одягу за 5 місяців: що потрібно їсти на початку дня
В очікуванні дива: 3 українські зірки, які стануть мамами у 2025 році (ФОТО)
У Рівному на перехресті вулиць Дубенської та Соборної знайдено ключі. Вони випали у хлопчика на самокаті (9–11 років, яскрава футболка). Власників просимо звернутись за номером: 063 712 36 57 — Олександра
Загублені ключі від автівки «Мерседес» знайшли у районі Південному. Про знахідку Радіо Трек повідомили наші слухачі. На дзвінок власника пропажі чекають за тел. +380975786798
Напередодні ввечері близько 20:00 у районі ресторану Бармаки зник маленький песик породи мальтипу (вага приблизно 2,5 кг). Відкликається на кличку Бусинка. Прохання повернути за винагороду.