На Рівненщині оголосили карантин через метелика-шкідника

Його виявили у Гощі

Америка́нський бі́лий мете́лик пошкоджує понад 300 видів різних трав'янистих, кущових та деревних культур. Найулюбленішими культурами є

шовковиця, клен американський, айва, бузина, вишня, груша, виноград, волоський горіх, слива, хміль, яблуня.

Цю комаху виявили на вулиці Шевченка у Гощі. Через це Гощанська райдержадміністрація запровадила карантинний режим на понад 2 гектарах землі навколо цієї вулиці. 

Як повідомляє Держпродспоживслужба України, щоб позбутися метелика-шкідника, треба:

виявлені гнізда, а іноді і яйцекладки цих комах зрізувати і спалювати разом з гусеницями, а ушкоджені й прилеглі здорові дерева та чагарники в радіусі до 50 м обприскувати пестицидами.

 

Землевласникам необхідно регулярно обстежувати дерева, ретельно оглядаючи їх крону, особливо в 1-й декаді червня та у 2-й декаді серпня, коли з'являються перші павутинні гнізда гусениць I і II поколінь.

Із зараженої зони заборонено вивозити рослини і продукцію рослинного походження без карантинних сертифікатів.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень