На Рівненщині бракує шкільних автобусів

Навіть попри те, що цього року їх куплять майже п’ять десятків

Проблеми довезення учнів на навчання у сільській місцевості піднімала постійна комісія обласної ради з питань гуманітарної політики. Тут підтримали Обласну програму забезпечення закладів загальної середньої освіти шкільними автобусами у 2018 році.

Зокрема за словами заступника начальника обласного управління освіти і науки Олега Пекарського, програма передбачає придбання шкільних автобусів для 48 навчальних закладів області.

Така кількість зумовлена застарілістю частини транспорту, яким здійснювався підвіз учнів на навчання та оптимізацією закладів освіти. До того ж, більше десяти автобусів не повернулось із зони АТО.

Купуватимуть шкільні автобуси на умовах співфінансування. Тож не менше 30% вартості транспорту оплачуватимуть місцеві бюджети.

Загалом для організації стовідсоткового забезпечення підвезення учнів та педагогічних працівників у сільській місцевості з урахуванням можливої оптимізації мережі закладів дошкільної та загальної середньої освіти області необхідно 92 шкільні автобуси.

Програму забезпечення закладів загальної середньої освіти шкільними автобусами у 2018 році депутати обласної ради розглянуть на черговому засіданні сесії. Це відбудеться 16 березея 2018 року.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень