На Рівненщині неповнолітній збив велосипедиста. Чоловік помер на місці

Хлопцю, який вчинив ДТП було всього 16 років

Трагедія трапилася 29 грудня у селі Дубівка Володимирецького району.

16-річний місцевий житель, керуючи незареєстрованим мотоциклом «Jianshe», допустив наїзд на 46-річного односельчанина. Зі слів свідка, чоловік ішов проїзною частиною і вів велосипед у руках. Від отриманих травм потерпілий помер.

Неповнолітній кермувальник, за попередньою інформацією, не має посвідчення водія і права керувати транспортним засобом. У медзакладі у нього відібрали зразки крові для визначення стану сп’яніння. Він у автопригоді не травмувався.

Того ж дня кількома годинами раніше 33-річний житель села Більська Воля не впорався з керуванням і допустив самопадіння із мотоцикла «Viper».

Із запахом алкоголю та тяжкими травмами мотоцикліста госпіталізували до реанімації. Відомо також, що чоловік керував двоколісним без мотошолома.

Обставини автопригод встановлюють слідчі у рамках кримінальних проваджень, відкритих за фактами порушення правил дорожнього руху. 

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень