Про кір на Рівненщині на сьогодні

Кажуть, що вакцина ще є

Жителі Рівненської області не поспішають робити щеплення проти кору. Хоча нових випадків захворювань стає більше. Найбільше хворих у Корецькому, Березнівському, Рівненському районі та у місті Рівне.

Останні дані про кількість хворих на цю інфекцію розповідає завідувач епідвідділу Рівненського обласного лабораторного центру Віктор Мороз:

Ми вже маємо 16 повідомлень про випадки підозри на кір. Серед них переважно всі діти та одна доросла людина.

Вікова група, зазвичай, діти до чотирьох років. Вісім дітей саме цієї вікової групи.

 

Серед 15 дітей – вісім дітей не щеплених.

За словами Віктора Мороза, ажіотажу з вакцинацією немає. За минулий тиждень щеплення проти кору по області зробили трохи більше п’ятисот дітей. Залишок вакцини у місті Рівному складає більше 70 доз, а по області понад 2500 тисячі доз.

До слова, найбільше хворих у Рівному -  тут семеро дітей з інфекцією, всі діти дошкільного віку. На стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні перебуває троє з них.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень