На Рівненщині може з'явитися індустріальний парк (ФОТО)

Проєкт має інвесторів

У Привільненській ОТГ презентували проєкт індустріального парку.

В об’єднаній громаді активно працюють над економічний розвитком своєї території. Одним із таких кроків є будівництво індустріального парку.

Світовий досвід показує, що індустріальні парки – це потужні джерела надходжень до бюджету, нові робочі місця, залучення інвестицій та розвиток промисловості.

Відтак у Привільненській ОТГ вже представили попередню концепцію майбутнього індустріального парку та обговорили подальші кроки, які допоможуть успішно реалізувати цей амбітний проєкт.

Зокрема, громаді представили попереднє техніко-економічне обґрунтування будівництва. Цьому передували перемовини керівництва Привільненської ОТГ із однією з приватних компаній, яка спеціалізується на створенні індустріальних парків в Україні.

На сьогодні громада має двох потенційних інвесторів, які вивчають можливості свого розвитку на території Привільненської ОТГ.

Фото з Facebook-сторінки Привільненської ОТГ

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень