На Рівненщині людям з інвалідністю стане зручніше викликати екстрені служби

Для цього розробляють спеціальний проєкт

Пілотний проєкт 112:UA полегшить людям з обмеженими можливостями доступ до виклику екстрених служб.

Без необхідності аудіального виклику спеціальна програма зможе передавати на диспетчерський пункт управління ДСНС дані про людину, яка надіслала екстрене повідомлення.

Рятувальники знатимуть медичні показання, особливості людини та характер надзвичайної події, геолокацію. А також при необхідності запис навколишніх звуків і додаткове фото, яке користувач може завантажити, повідомляє пресслужба ГУ ДСНС Рівненщини.

Вчора, 23 грудня, представники обласного управління соціального захисту населення, рятувальники, керівництво Українського товариства глухих та Українського товариства сліпих зустрілися з розробниками проєкту 112:UA в межах його підготовки до запуску.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень