На Рівненщині експонується документальна виставка «Спротив геноциду»

Матеріали експозиції підготовлені Українським інститутом національної пам’яті спільно з Галузевим державним архівом Служби безпеки України

[media=53537]

На виставці представлені унікальні документи і фото, котрі розкривають масштаби геноциду українського народу. На стендах відображені факти опору, який чинило передусім селянство, сталінському тоталітарному режиму в 1920 – на початку 1930 років, а також під час Голодомору.

[media=53536]

Експонати виставки вже побували у Рівному та районі, а нині перебувають в Гощанській районній бібліотеці.

З 1 лютого виставку зможуть відвідати мешканці Корецького та Острозького районів. Пізніше - Здолбунівського та Млинівського районів Рівненщини. До кінця року вона охопить усі райони та міста обласного значення.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень