На Рівненщині експонується документальна виставка «Спротив геноциду»

Матеріали експозиції підготовлені Українським інститутом національної пам’яті спільно з Галузевим державним архівом Служби безпеки України

На виставці представлені унікальні документи і фото, котрі розкривають масштаби геноциду українського народу. На стендах відображені факти опору, який чинило передусім селянство, сталінському тоталітарному режиму в 1920 – на початку 1930 років, а також під час Голодомору.

Експонати виставки вже побували у Рівному та районі, а нині перебувають в Гощанській районній бібліотеці.

З 1 лютого виставку зможуть відвідати мешканці Корецького та Острозького районів. Пізніше - Здолбунівського та Млинівського районів Рівненщини. До кінця року вона охопить усі райони та міста обласного значення.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень