На Рівненщині дітям з реабілітаційного центру влаштували пікнік (ФОТО)

Це зробили поліцейські

З нагоди завершення навчального року, відзначення Дня іменинника та Дня захисту дітей поліцейські охорони влаштували свято

для вихованців Обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей, який знаходиться у селі Олександрія, що на Рівненщині.

Правоохоронці розповіли діткам про свою професію, про правила особистої безпеки під час літніх канікул, безпеку на дорозі, в парках, лісах та на водоймах.

А також про те, що таке «тривожні» кнопки поліції охорони та де їх шукати у разі небезпеки.

Потім дітям влаштували пікнік на природі.

Такі заходи дуже важливі для молоді, яка проходить реабілітацію в центрі.

Адже його вихованці – це діти від 3 до 18 років, які потрапили в складні життєві обставини і чиє життя було сповнене небезпек та дуже дорослих проблем.

Нині діти перебувають під опікою професіоналів у центрі в селі Олександрія, де для них створено умови для успішної соціальної адаптації та підготовки до самостійного життя.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень