На Рівненщині чоловік провалився у колодязь із крижаною водою

Колодязь глибиною 10 метрів

Повідомлення про те, що у колодязі приватного господарства у селі Жобрин Рівненського району перебуває чоловік, якому потрібна негайна допомога, рятувальники отримали 16 грудня о 16:20, повідомляє сайт ДСНС. На місце події терміново було направлено відділення рятувальників у складі 4-х чоловік.

На місці працівники ДСНС з’ясували, що в колодязі на глибині 10-ти метрів у крижаній воді перебуває місцевий житель 1976 року народження, який самостійно не може піднятися на поверхню. Зі слів односельчан, людина перебувала у воді майже годину.

Один з рятувальників спустився до потерпілого та одягнув на нього пожежний пояс з рятувальною мотузкою. Після цього за допомогою мотузки працівники ДержНС обережно підняли чоловіка на поверхню. Вся операція зайняла не більше 15 хвилин.

Рятувальники перенесли чоловіка у житловий будинок та надали домедичну допомогу. Лікарі «швидкої», які також прибули на місце події, відвезли потерпілого до Клеванської центральної районної лікарні.

Врятований перебуває під наглядом медиків. Усі подробиці обставин цього випадку з’ясовуються. 

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень