На Рівненщині чоловік ховав бурштин у кишенях

Поліцейські вилучили майже два з половиною кілограми бурштину

Вчора, 7 квітня, під час відпрацювання Рокитнівського району, близько о пів на одинадцяту вечора правоохоронці під час зупинки автомобіля «Peugeot 308» та поверхневого огляду його водія, 46-річного жителя Луцька, виявили в кишенях верхнього одягу бурштин-сирець різних фракцій загальною вагою 1 кілограм 100 грамів. За фактом придбання, збуту чи зберігання майна, завідомо здобутого злочинним шляхом, розпочате досудове розслідування за статтею 198 Кримінального кодексу України.

Автомобіль поліцейські доставили на території Рокитнівського відділення поліції, а вилучений бурштин буде відправлено на експертизу.

Так само вчора, 7 квітня, на підставі ухвали суду під час проведення санкціонованого обшуку слідчі Варашського відділу поліції спільно з працівниками оперативного штабу у господарстві 22-річного жителя Володимирця вилучили 1 кілограм 235 грамів бурштину. Відомості за цим фактом приєднані до відкритого кримінального провадження, повідомляють у відділі комунікації поліції Рівненської області.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень