На Рівненщині була сутичка між поліцією і старателями (ФОТО)

Останніх застали «на гарячому»

Нелегальні старателі чинили опір поліцейським. Це сталося сьогодні, у четвер, 14 червня, в урочищі Баньки Рокитнівського району. Зі слів речниці ГУНП в області Ольги Ангелової, працівники поліції виїхали на місце, щоб перевірити отриману інформацію про нелегальний видобуток бурштину.

На місці події вилучили мотопомпу. Сутичка сталась, коли правоохоронці хотіли обладнання забрати, каже Ольга Ангелова:
 

Понад 50 осіб перегородили дорогу поліцейським, які транспортували вилучену мотопомпу і вдалися до протиправних дій. Намагалися пошкодити службовий автомобіль. Двом поліцейським діагностували забої та садна. Одного з учасників інциденту, 38-річного жителя Клесова, затримали та доправили до Рокитнівського відділку поліції. Вирішується питання про внесення відомостей за фактами опору та умисного заподіяння тілесних ушкоджень працівникам поліції під час виконання ними службових обов'язків.

У підсумку двоє поліцейських із забоями перебувають у місцевій лікарні. Один з учасників інциденту затриманий і доправлений у Рокитнівський райвідділок.

У поліції відкрили два провадження за опір поліцейським і завдання їм тілесних ушкоджень.

 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень