На Рівненщині батьки отримуватимуть грошову компенсацію замість «пакунків малюка»

Відтепер вони самі обиратимуть, що потрібно для їх дитини

З 1 вересня починає працювати новий механізм отримання грошової компенсації одноразової допомоги «пакунок малюка».  

Замість «бебі-боксів» батьки отримуватимуть кошти на особисті рахунки. Це передбачено на 2020-2021 роки, повідомляє Рівненська ОДА.

Ці кошти надходитимуть на поточний рахунок, за них можна буде придбати товари для немовлят і породіль. Зокрема, дитячий одяг, взуття, іграшки, підгузки та багато іншого.

 

Нині в області понад 4 тисячі родин вже очікують на таку допомогу, - розповідає начальниця відділу з питань оплати праці та соціально-трудових відносин департаменту соціального захисту населення Рівненської ОДА Тетяна Кульчицька.

Допомога здійснюватиметься із залученням «ПриватБанку», де батьки відкриють рахунок зі спеціальним режимом використання та отримають спеціальну соціальну картку «Пакунок малюка». Батьки дитини зможуть отримувати компенсацію у розмірі 5 тис. грн.

Замість одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка" після закінчення їх в регіонах надаватиметься грошова компенсація. Батьки які у 2020 році не отримали "пакунок малюка", можуть звернутися за грошовою компенсацією протягом 12 місяців з дня народження дитини, йдеться у повідомлені Мінсоцполітики.

[media=195955][media=195953][media=195952]

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень