На Рівненщині — питання з необхідністю ліків проти туберкульозу, — Вівсяник

Є місяць

Рівненщина потребує препаратів для лікування туберкульозу. Якщо ліки не надійдуть, то через місяць це буде нагальним питанням, каже начальник обласного управління охорони здоров'я Олег Вівсянник:

Особливо в нас є питання - через місяць вони стануть – з необхідною кількістю спеціалізованих медичних препаратів для лікування туберкульозу. Управлінням охорони здоров’я направлено листи до МОЗ, функцією якого є централізоване забезпечення.

Водночас захворюваність на туберкульоз і ВІЛ на Рівненщині нижча, ніж у середньому по Україні, каже чиновник. На 100 тисяч людей припадає 42 хворих. Додамо, що в загальному на Рівненщині активну форму туберкульозу виявили у майже тисячі людей. З них півтори сотні лікуються стаціонарно, а 800 осіб – вдома. Неактивну форму виявили у 7,5 тисяч пацієнтів.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Більше оголошень