![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
У ніч на 28 серпня до Острозької центральної міської лікарні швидка медична допомога із ножовим пораненням доставила 37-річного жителя села Хорів. Зловмисника, причетного до нанесення умисного тяжкого тілесного ушкодження, поліцейські затримали на Хмельниччині.
Слідчо-оперативна група встановила, що до компанії, яка розпивала спиртні напої поблизу сільського магазину, підійшов за своєю пасією 31-річний односельчанин. На ґрунті ревнощів між ним і 37-річним чоловіком виник конфлікт, у ході якого старший штовхнув молодшого. Помста за це не забарилася: молодик, діставши розкладний ніж із кишені, вдарив ним у спину свого кривдника та зник із місця події.
Відомості за фактом нанесення умисного тяжкого тілесного ушкодження внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 121 Кримінального кодексу України.
Завдяки проведеним розшуковим заходам оперативники Острозького відділу поліції встановили місце перебування зловмисника, який притягувався до кримінальної відповідальності за незаконне поводження зі зброєю, нанесення тілесних ушкоджень, та затримали його в Ізяславському районі Хмельницького області, де він переховувався у брата.
Як повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області, жителю Хорова повідомлено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення. Зараз він перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. Потерпілий після проведеного оперативного втручання знаходиться в Острозькій центральній районній лікарні.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
На Рівненщині «замінували» райдержадміністрацію через трагічні події на Миколаївщині та Тернопільщині (ФОТО)
Через зіткнення чотирьох автомобілів на Дубенщині загинув мотоцикліст
Пограбованого у потязі американського письменника "рятували" рівненські поліцейські
Злочинця можна знайти за запахом
Порядок під час свята охоронятиме декілька сотень поліцейських
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК