На міжнародних змаганнях Cool Games перемогли учасники з Рівного

Два місяці тому

У Рівному нагородили учнів навчально-виховного комплексу «Колегіум», які перемогли на перших ISF World Cool Games міжнародних змаганнях у Києві. Переможцям вручили дипломи та набори олімпійських футболок.

Як розповів тренер рівнян Олег Левенець, участь у змаганнях взяли школярі із семи країн світу. Крім українців, були учасники Азербайджану, Грузії, Казахстану, Китаю, Молдови та Хорватії. Перемогу рівнянам принесла фінальна сутичка з китайськими однолітками.

Особливістю Cool Games є те, що вони не потребують спеціальної підготовки учасників. Бо це поєднання рухливих ігор зі спортивними естафетами, які просто треба виконати швидко і точно.

Під час змагань були естафети на швидкість «Котигорошко» та «Котигорошко слалом». Їх учасники виконували на швидкість з великими м’ячами для фітнесу.

Також була естафета «Збір ягід». Одному учаснику треба було посадити ягідки в умовні ямки, а іншому – зібрати їх та не погубити.

Метою змагань є мотивація школярів до занять спортом, фізкультурою та тренуваннями.

Учасникам з інших країн сподобалося брати участь  у змаганнях. Вони збираються брати й наступного року, –  розповів Олег Левенець. –  Організатори ж пообіцяли збільшити кількість країн-учасниць та команд.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Знайдено ключі

Знайдено  ключі від автомобіля «Хюндай»    

Більше оголошень